Наша команда

Тетяна Крамаренко

Співзасновник, керівний партнер та партнер з розвитку Сімейного Центру "Аіст". Натхненник та керівник проєктів в галузі дитинства, дошкільного розвитку та освіти. Фінансовий директор.

Світлана Жуйкова

Керівний партнер та партнер з розвитку Сімейного консультативного Центру  "Аіст". Сфери відповідальності: співробітництво СКЦ "Аіст" з пологовими будинками міста Дінпро, розвиток Центра в галузі сімейних цінностей, розвиток співробітництва з профільними центрами в інших країнах.

Створює команди та проєкти з підтримки жінок до та після пологів, розвиває культуру безпечних пологів та поваги прав

Тетяна Британ

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. В професії більше 30 років. Всі ці роки мала за честь працювати в Обласному Перинатальному центрі міста Дніпро. З 2014 року працюю як доула, ведуча курсів для вагітних та сімейних пар.

Автор   курсу  « Ненудні новини про вагітність». Автор більш ніж 25 статей. Навсені 2017 року брала участь

Зоя Турковська

Кохана дружина, мама 6 дітей (Іллі, Івана, Павла, Анни-Марії, Наталки та Ольги). Перша освіта: міжнародна економіка, перекладач англійської та французької мов (Університет ім. Тараса Шевченка, м. Київ). Друга освіта: психологічна, метод гештальт-терапії в інституті МІГІС в м. Дніпро.

Тетяна Виниченко

Керівник Служби післяпологової підтримки родини Центру «Аіст», перинатальний психолог, консультант з грудного вигодовування, дитячий психолог. Допомагаю мамам з комфортом годувати груддю, ділюся досвідом виношування після пологів, м'якої адаптації та природного виховання малюків. Допомагаю адаптації дітей в дитячих садочках «Аіст», працюю з корекцією поведінки у дітей.

Вакансии

Хотите работать в творческом, дружном коллективе? Приходите к нам, в Центр «Аист»!!!

Евтушенко Лилия

Администратор Детского сада "Аистенок". Образование - высшее. В "Аисте" я занимаюсь административной работой, не только потому что я реализовываю свои профессиональные навыки, а меня вдохновляет деятельность этой организации, как женщину, и как маму 2-их сыновей.