Тетяна Британ

Краткая информация по сотруднику:

Должность:

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, сертифікована доула, ведуча курсів для вагітних та сімейних пар

Телефоны:

(099) 619 04 09, (097) 241 65 25

От сотрудника:

Лікар акушер-гінеколог, 30 років досвіду в пологовому будинку м. Дніпро. З 2015 року – провідна фахівчиня нашого Центру, автор курсу «Ненудні новини про вагітність»; автор більш ніж 25 статей про вагітність та пологи; автор вебінару «М’яке кесареве народження»; доула з досвідом супроводу близько 100 пологів. 

Навчання:

  • листопад 2016 – лютий 2017  – сертифікація  за програмою «Ведучу курсів по підготовці вагітних та сімейних пар до пологів» (Doula Link «Інститут перинатальної підтримки»).
  • 13 – 17 червня 2017 – 7-я міжнародна конференція журналу для батьків, монітріс, доул та акушерок «Домашня дитина». Отримала 10 сертифікатів, в тому числі сертифікат з першого курсу програми «Birthing From Within» («Народження зсередини»), автор Пем Інгленд (онлайн участь,  Санкт-Петербург).
  • листопад 2017 – 2 курс програми «Birthing From Within» («Народження зсередини») (онлайн навчання, Каліфорнія (Санта –  Барбара), Вірджинія Бобро, Дарія Уткіна).
  • 6 – 11 грудня 2017 – Міжнародна онлайн конференція професійних доул (Doula Link «Інститут перинатальної підтримки»).
  • квітень 2018 – «Paramana Doula Course», Мішель Оден та Ліліана Ламмерс (Амстердам, Нідерланди).
  • червень 2018 – «Сила міфів та великих історій як спосіб трансформації людини», онлайн – курс  для професіоналів перинатальної сфери (Лос – Анджелес, Вірджинія Бобро, Дарія Уткіна).
  • 8 – 12 вересня 2018 – учасниця конференції «Три види знань» (Doula Link «Інститут перинатальної підтримки»).
  • 9 – 13 лютого 2019 –  учасниця конференції «Потреби жінок під час вагітності, в пологах та післяпологовому періоді» (Doula Link «Інститут перинатальної підтримки»).
  • лютий – травень 2019  – сертифікаційний курс підготовки доул міжнародного зразку «Доула. Супровід в пологах» (АФПБ (Асоціація Фахівців Природного Батьківства), член Європейської мережі доул EDN).

Мій скарб та моя гордість – син та донька. Після народження онучок в домі зникли порядок, спокій, сон, але з’явилося неймовірне відчуття радості та щастя. Впевнена, що немає нікого прекрасніше за вагітну жінку: в очах – щастя, на шоках – рум’янець, в серці – любов, а всередині – маленьке життя! Вірю в дива та в найбільше диво – народження дітей. Люблю мріяти, читати, вишивати, мандрувати та вирощувати квіти.

«Аіст» – чудове гніздечко, де панує любов та дружба, вірність та турбота, увага та доброта. Для мене це місце, де можна розправити крила для досягнення нових вершин та досконалості, де можна мріяти та доторкатися до таємниці народження ЛЮДИНИ!

Мої статті:

Школа мам та татусів: інтерв’ю з акушером-гінекологом