Будь ласка, заповніть:

  Консультацїї зі сну

  Я люблю спати. Це так солодко та чарівно. Багато хто мене зрозуміє.

  А я зрозумію багатьох молодих батьків, у яких з’являються діти. Коли спати? Як спати? Скільки спати? Нам, малюку, сусідам.
  Питання сну раніше чи пізніше виникають. Дістанеться всім, без винятку. Комусь трохи менше, комусь трохи більше. Коли з’являється дитина в сім’ї, вона змінює сон всіх членів цієї сім’ї, навіть домашніх улюбленців. У цих нових обставинах Вам доведеться навчитися справлятися з новими завданнями, зробити сон усім комфортним, облаштувати життя наново. І у Вас обов’язково вийде! Обов’язково! Питання лише в ціні.. ні, не в грошах. А в тому числі безсонних і неспокійних ночей, в тому числі експериментів, які Ви проведете над собою.

  Якщо вам потрібна допомога – є я – Дарина Рублевська, консультант із сімейного сну. Я буду поряд, щоб розповісти вам всю правду про дитячий сон, сон молодих батьків. Я буду поруч, щоб спростити та скоротити шлях пошуку вирішення проблем. Я поділюся з Вами правдою про дитячий сон, допоможу визначити, де норма, а де потрібно допомогти малюкові і направити його. Разом розберемося у складних для батьків ситуаціях, складемо індивідуальний план і з підтримкою пройдемо шлях із «складності» до «радості»

   Заповніть для оплати: