Світлана Жуйкова

Краткая информация по сотруднику:

Должность:

Керівний партнер та партнер з розвитку Сімейного консультативного Центру  "Аіст". Сфери відповідальності: співробітництво СКЦ "Аіст" з пологовими будинками міста Дінпро, розвиток Центра в галузі сімейних цінностей, розвиток співробітництва з профільними центрами в інших країнах.  Створює команди та проєкти з підтримки жінок до та після пологів, розвиває культуру безпечних пологів.

Телефоны:

(067) 727 74 35

От сотрудника:

Я – Світлана Жуйкова — перинатальний психолог, сертифікована Доула, член Європейської Мережі Доул та Асоціації (EDN) Професіоналів Природного Батьківства, ментор курсів з підготовки до пологів. Досвід супроводу в пологах з 2008 року (більше 300 пологів) ❤️

Співзасновник та керівний партнер Сімейного консультативного Центру  “Аіст”. Розвиваю напрямок співробітництва СКЦ “Аіст” з пологовими будинками міста Дінпро. Створюю спільні проекти з фахівцями та профільними центрами в інших країнах. Створюю команди та проєкти з підтримки жінок до та після пологів, розвиває культуру безпечних пологів та поваги прав та потреб жінки.

Дуже люблю “Аіст” з дня його заснування. Це чарівна спільнота, де хочеться Творити та Дарувати! А ще я – кохана дружина та щаслива мама трьох дітей. Люблю свою родину та життя в усіх проявах, вірю в диво народження та диво відносин, пройнятих коханням! Жінка, яка народжує Життя в радості та коханні, створює Всесвіт Миру та Надії. Світ батьківства наповнює нас більш глибинним усвідомленням життя та розумінням свого призначення. Щиро бажаю Всім родинам міцних сімейних традицій, любові, поваги та вдячності одне одному.

Мої профілі в соціальних мережах:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100004659729909

https://instagram.com/zhuykova_svetlana_doula?utm_medium=copy_link