Вітаємо із днем вихователя!

Від щирого серця вітаємо наших вихователів, молодших вихователів, педагогів, молодших педагогів, провідних студій наших дитячих садків і центру!

Ви величезний ресурс та можливість для нашого міста! Ви вирощуєте молоде покоління з величезним коханням, турботою та самовіддачею! Як багато радості, щастя, та любові малюки отримують через тепло Ваших рук, світло Ваших очей, променистість Ваших усмішок, щирість Ваших сердець та мелодійність Ваших голосів! Океани та моря кохання протікають крізь Вас до кожного малюка, якому трапилося щастя – проживати дитинство з Аістом.

Дякую вам за високу Місію - створювати для діток простір Щасливого Дитинства, Радісного спілкування, захоплюючого Пізнання та гармонійного Розвитку, за ваше служіння нашим сім'ям, натхнення та творчість у кожному дні, повагу та причетність до Долі кожної дитини, дбайливе та мудре супроводження діток, високий професіоналізм, готовність вчитися та розвиватися!

Ваша професія – одна з найважливіших та значних для будь-якого суспільства на Землі! Ви стикаєтеся з Душею дитини в найтендітнішому і найважливішому для його Життя віці - у його першому 7-річчі! Ви робите величезний внесок у його Долю! Низький уклін вам, дорогі наші! Сил та натхнення на Шляху Служіння, Шляху Кохання!

З Любов'ю та Подякою Тетяна Крамаренко та Світлана Кресіна

No Comments Yet.

Leave a comment