Пожалуйста заполните:

Сімейний Фестиваль «ГВ* – основа життя»

Громадська організація Сімейний Центр «АІСТ», організація, яка створює і розвиває в Дніпрі простір для природних пологів і гармонійного розвитку особистості кожної дитини, сприяє розвитку культури інституту сім’ї запрошує мешканців Дніпра та гостей міста на Сімейний Фестиваль «ГВ – основа життя».

«АІСТ» – СТИЛЬ ЖИТТЯ ЩАСЛИВОЇ СІМ’Ї. Ми вибираємо для себе справжні цінності – цінності сім’ї. Протягом 14 років Центр «АІСТ» продовжує служити з любов’ю майбутнім матусям, сімейним парам, сім’ям з дітьми.

Щорічно в усьому світі (біля 170 країн беруть участь) в перший тиждень серпня відзначають Всесвітній тиждень грудного вигодовування. Мета заходу — інформування та пропаганда здорового способу життя, акцентування уваги громадськості на цінності грудного вигодовування.

Ініціатором Всесвітнього тижня виступає міжнародна організація Всесвітній Альянс за грудне вигодовування (WABA). В Україні Тиждень грудного вигодовування проходить щорічно з 2001 року.

В рамках Всесвітнього тижня грудного вигодовування, ми повідомляємо про проведення Сімейного фестивалю «ГВ – основа життя», який спрямований, на інформування населення про користь грудного вигодовування і природного батьківства, а також знайомство з супутніми товарами та послугами, які полегшують життя молодої сім’ї. Тим самим, підвищуючи загальну культуру дітонародження, виховання і ставлення до дітей.

Наша місія: формування і підтримка громадських ініціатив в області материнства і дитинства, відродження української нації, і зміцнення інституту сім’ї.

Фестиваль буде проходити 04 серпня 2018 року з 09:00 до 20:00 включно.

Місце проведення: Сквер Героїв (біля Обладміністрації)

Цільова аудиторія: Вагітні та мами, сім’ї з дітьми.

У програмі фестивалю планується різноманітна культурно – масова програма: лекції з інструкторами центру «Аіст», майстер – класи, розіграші призів, ярмарка, фото-зони. Слідкуйте за анонсами на нашій сторінці у Фейсбук: https://www.facebook.com/events/935486049966194/

Программа фестиваля: Программа фестиваля «ГВ* – основа жизни»

Заполните для оплаты: